Ana Sayfa TürkçeTr EnglishEn English English English
optimum network solutions
Değerlerimiz

Müşteri Beklentilerini AşmakMüşterimizi en değerli varlığımız olarak görmek ONS’un esas değerlerindendir. Müşterimizin ihtiyaçlarını, şebekesinin iç yapısının nasıl çalıştığını tam olarak anlayabilmek, potansiyellerini artırmak ve onlara nasıl değer katacağımız konusunda yardım edebilmek için çok çalışmaktayız.

PersonelAna değerlerimizden bir diğeri ise çalışanlarımızın oluşturduğu takımdır. Bu günlerde, elektronik mühendisleri ve teknisyenlerin de dahil olduğu, ileri düzeyde eğitimli ve yüksek vasıflı 230 çalışan bulundurmaktayız bünyemizde. Bütün çalışanlarımız kalıcı olmakla beraber bunun servis kalitemizi artırdığına inanmaktayız. Personelimiz şirket içi eğitimler ve profesyonel eğitimler almaktadır.

Yüksek HassasiyetBizim durumumuzda hassasiyet; ONS mühendislerinin Radyo Frekansı Planlaması, Transmisyon Planlaması, devam eden Optimizasyon süreci vb. gibi başarılarının sonuçlarının kalitesiyle alakalıdır. Müşterimizin geri dönüşümleri de hassasiyetimizi ve kalitemizi artırmak açısından herzaman sevinçle karşılanır.

Sürekli Yenilikler ONS’un sağladığı servisler tamamiyle standardize olduğu halde içinde bulunduğumuz GSM dünyasının değişken doğasına rağmen, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın, hatta rakiplerimizin gözünde sağlam, kaliteli ve güvenilir bir imaj bırakmak adına, kendi dinamizmimizi korumaya gayret eder, kendimizi sürekli yenileriz. Aynı zamanda, teknolojik gelişmelere verilen ivedi karşılıklar çağ dışı olmamak açısından çok önemlidir.

Takım Ruhu ONS müşteri ihtiyaçlarına göre organize olmuştur ve mühendislerimiz müşterilerimizle saygıdeğer ve iş birliğinde bulunan ilişkiler kurmaktadır.

24 saat destek hattımız sizin için aktif durumda
Referanslarımız

© 2009 Tüm hakları saklıdır. Optimum Network Solutions